Według ostatnich dwóch minutach ukazał się najnowszy raport pokazał wczoraj Spurs 100-99 Wygrana nad Indiana Pacers, test Wye - pojawił się przed chodzenie Leonarda zakończyła zwycięską zworkę w ostatnich 2,4 sekundy, ale sędzia nie dmuchać koszulki koszykarskie nba San Antonio Spurs,

Ta gra w lewo w ostatnich 2,4 sekundy, test Wye czele gwiazd Paul Walker - zdobył w obsadzie odrzucił obrony George'a, pomagając Spurs 100-99 naprzód słabo i ostatecznie wygrać wyścig.

Po meczu Pacers trener Nate McMillan powiedział w wywiadzie wskazał tam chodzić przed wygraną piłkę spadł do testu Wye.

Dzisiaj NBA Ostatnie dwie minuty raportu gry potwierdza pogląd McMillan, że nie wystąpiły walking test Wye w czwartym kwartale ubiegłego 4,4 sekundy lewo.

Wczoraj pojawiła się w sumie w koszulki koszykarskie nba dwóch ostatnich minutach gry dwukrotnie Braki, 23,8 sekund w lewo, Pacers point guard Jeff - Teague w ofensywie końca, nie zostały chodzenia sędzia nie cios, ale Pacers nie wynik.