Po wojnie piąta seria 129-120 zwycięstwo nad Cleveland Cavaliers, Golden State Warriors z powodzeniem wygrał drugie mistrzostwo w ciągu trzech lat. W tej rundzie serii, Kevin - Durant grał dobrze, efektywnej stopy hit 63,9% (z uwzględnieniem dodatku trzypunktowym strzelania) uśrednione, aby uzyskać 35,2 punktów, nazwany MVP finałów koszulki koszykarskie.

Jednak chcemy zmienić punkt widzenia z wami, aby zrozumieć - Stephen Curry o wielkiej wartości.

245-- To playoffs w tym roku, Stephen - curry w chwili obecnej, Warriors zdobyć margines zwycięstwa. Jest to pojęcie, co? Od sezonu 1996-97, NBA wprowadzono margines statystyczny wynik, jest to nowy rekord postseason.

Poprzedni rekord Bryant - Bryant trzymane w 2001 playoffs, cały czas w obecności Kobe Bryant, Lakers margines zwycięstwa 213 punktów. Kwartale tego roku Houge Lin marginesu obecności osiągnął wynik 227 punktów, również więcej niż poprzedni rekord Kobe.

Jako całość, tegoroczne playoffs, Wojownicy byli margines zwycięstwa 13,5 punktów, dane na temat całej historii NBA play-off, w rankingu sekund tylko do Milwaukee Bucks w 1971 roku, zapis +14.5 punktów. Jeśli to nie jest ostateczny wynik duży stracił czwartą grę, obawiam się, że z kolei tworzyć historię.

Ponadto, LeBron - James Finały uśrednione trzy pary rekord bezprecedensowe, ale Curry w rzeczywistości nie wiele lepiej: w tej rundzie cyklu, w którym on średnio 26,8 punktów, aby dostać, osiem zbiórek i 9,4 asyst w DU Rand uderzyć piłkę 60, które są 20 bezpośrednio z jego asysty. Ponadto, jego asysty do 15 razy na sekundę, ponad dwukrotnie więcej niż sekundę koszulki nba sklep.

Warto zauważyć, że curry jest zdecydowanie nie playoffs zagrzmiał nagle, tylko różnicą punktów fenomenalnej - rok po sezonie, kiedy Curry na podłodze, Wojownicy w sumie 1015 punktów, aby wygrać mecz niż z ligi drugi gracz w więcej niż prawie 200 punktów!

W tym roku sezonie, istnieją Curry, Wojownicy sto rund można uzyskać 118.1 pkt, Margines zwycięstwa 15,5 punktów! A kiedy nie jest Warriors sto rund było tylko 102,4 punktów. Ta różnica, taka sama w całym 1000 minut czasu gry wśród graczy, numer jeden.

W playoffs, obecność Curry, Wojownicy mają do 123,1 punktów na sto rund, on nie jest, Wojownicy mają na sto rund 95,9 punktów, 27,2 punktów ogromna różnica jeszcze bardziej uderzające. We wszystkich bibliotek czas odtwarzania 601 minut, 473 minut jest jednoczesna obecność Durant oraz (co stanowi 79%), ale brak biblioteki Durant żołnierze sto okrągłe 117,2 punktów, znacznie wyższe niż samego DU w nieobecności rand Curry (sto zaokrągla 104,1 punktów) koszulka koszykarska.

Dwa regularny sezon MVP Curry zdobył dwukrotnie nie udało się dostać FMVP zatem podlegać dużo pytań. Ale ponad tym zestawie danych, naprawdę niewiele niesprawiedliwości.